Lustereczko powiedz przecie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Zostać bohaterem powieści kryminalnej? Zaskakujące i ekscytujące! Tak, jak i książka!"

Rafał Maślak, Mister Polski

Znana autorka powieści kryminalnych Róża Krull jest świadkiem samobójstwa jednego z uczestników konkursu Mister Polonia. Wkrótce okazuje się, że nie miał on żadnego powodu, aby zdecydować się na tak desperacki czyn. Zaintrygowana Róża rozpoczyna śledztwo i szybko przekonuje się, że w świecie facetów, którzy wiedzą o kosmetykach i modzie więcej niż ona sama, znajdują się też psychopaci, gotowi na wszystko, aby tylko zdobyć tytuł Najprzystojniejszego Polaka Roku...

Lustereczko, powiedz przecie to drugi tom przygód Róży Krull i dwójki jej przyjaciół, a zarazem współpracowników – menadżerki Betty i PR-owca Pepe. Tym razem w rozwiązaniu zagadki kryminalnej pomaga im też sam Mister Polski, Rafał Maślak. W przygotowaniu kolejne tomy!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Alek Rogoziński "Lustereczko powiedz przecie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Róża Krull na tropie»
Miasteczko Morderców
Złap mnie, jeśli umiesz
Czerwono mi
-5%
Czesława Kotula
04 kwietnia 2020

Róża Krull jest zwariowaną pisarką, specyficzną osobą z gronem równie specyficznych przyjaciół. Jej przygody są niesamowicie wciągające i zabawne.

Uwielbiam kreacje głównej bohaterki tej serii. Zdecydowanie wybija się na tle innych. Skupia na sobie uwagę czytelnika, który z miejsca zaczyna pałać do niej sympatią i absolutnym uwielbieniem! Fajnym zabiegiem było wplecenie do fabuły realnych postaci. Jakich? Dowiecie się sami :-)

"Lustereczko, powiedz przecie" to idealna rozrywka na czas kwarantanny. Połączenie komedii z kryminałem idealnie nadaje się na wypełnienie tych trudnych dni. Akcja się nie dłuży, fabuła, mimo, że wydaje się przewidywalna, wcale taka nie jest.

Z czystym sumieniem polecam książkę Alka Rogozińskiego. I już biorę się za następną!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę