Kto zabił Kopciuszka?

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jeden bal.

Jeden martwy Kopciuszek.

I dziesięć osób, które miały powód, by zabić.

Autorka powieści kryminalnych Róża Krull otrzymuje zaproszenie na wielki bal charytatywny, gdzie spotyka kilka postaci znanych z pierwszych stron gazet. Kiedy w czasie imprezy dochodzi do morderstwa, okazuje się, że każdy z gości miał powód, aby go dokonać. W tym i znany bloger Mario, przyjaciel Róży, która, aby oczyścić go z podejrzeń, zaczyna własne śledztwo…

„Kto zabił Kopciuszka?” to kolejna opowieść o komediowo-kryminalnych przygodach Róży Krull. Jeśli chcesz przeczytać o innych jej śledztwach, sięgnij też po powieści „Do trzech razy śmierć" i „Lustereczko, powiedz przecie".

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Alek Rogoziński "Kto zabił Kopciuszka?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Róża Krull na tropie»
Miasteczko Morderców
Złap mnie, jeśli umiesz
Czerwono mi
-5%
Dżesika Strycharz
20 stycznia 2020

Dawno się tak nie uśmiałam. Kryminał z poczuciem humoru, jakiego nie czytałam jeszcze. Do tego ciekawy wątek zbrodni. To moja pierwsza książka Rogozińskiego, ale po przeczytaniu miałam naprawdę dobry nastrój więc na pewno sięgnę po poprzednie i kolejne części. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę