Biuro MTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

On - życiowy pechowiec. Czego się nie tknie, zamienia w katastrofę. Na szczęście, zawsze może liczyć na pocieszenie w kobiecych ramionach.

Ona - kiedyś całkiem ładna dziewczyna, dziś ukryta pod kilkoma warstwami szaroburych swetrów i strasząca wiecznie naburmuszonym wyrazem twarzy. Nie wierzy w miłość i związki. Jedynym mężczyzną w jej życiu jest pozbawiony męskości kot.

Oboje zaczynają pracę w biurze matrymonialnym, prowadzonym przez szefową z piekła rodem. I choć wydaje im się, że ich zajęcie będzie miłe, proste, a nawet nieco nudne, to szybko przekonują się, że kojarzenie par to wyjątkowo trudne zadanie. I że można przy nim nie tylko przeżyć przygody jak z filmu grozy, to jeszcze nabrać wątpliwości, czy w dzisiejszych czasach romantyzm to coś więcej niż tylko hasło w słowniku...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Magdalena Witkiewicz "Biuro M" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Angela Slepicka
12 maja 2020

Bardzo zabawna i nieco absurdalna książka, ale bardzo mi mocno przypadła do gustu. Świetnie wykreowane, barwne postacie, fajnie rozbudowany wątek kryminalny. Nie polecam czytania jej w transporcie czy innym miejscu publicznym, ponieważ wywołuje napady śmiechu:) Ciekawa historia splecenia losów dwójki osób, które są niezłymi pechowcami w pewnych kwestiach. To co pomoże im nieco się odbić od złej passy to.. Biuro matrymonialne Minerwa. Urocza komedia romantyczna, rewelacyjna na poprawę humoru. Połączenie tego duetu pisarzy dla mnie jak najbardziej udane. Lekka i przyjemna lektura dla każdego, polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę