MetagenealogiaTekst

Odkrywanie siebie za pomocą psychomagii i drzewa genealogicznego
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Legendarny reżyser teatralny i filmowy, twórca takich obrazów, jak "Kret" i "Święta góra", Alejandro Jodorowsky podejmuje temat drzewa genealogicznego w kontekście przezwyciężania wzorców i wpływów poprzednich pokoleń.

Alejandro Jodorowsky i Marianne Costa wskazują, że każdy człowiek jest wytworem dwóch sił i jedynie odkrycie wzorców rodzinnych pozwala wyjrzeć poza granice stabilnej tożsamości stworzonej przez linię rodową. Dzięki wskazówkom zaprezentowanych w tej książce będziesz mógł osiągnąć wolność oraz pokonać choroby i nieuświadamiane wzorce zachowania odziedziczone po przodkach, co zapobiegnie przekazaniu ich przyszłym pokoleniom.

Niniejszy podręcznik:

• Zawiera opis ćwiczeń, które pozwalają odkryć psychologiczne dziedzictwo rodzinne, uzdrowić negatywne wzorce zachowania i choroby obecne w naszym drzewie genealogicznym, a także odkryć  naszą prawdziwą jaźń.

• Wyjaśnia, w jaki sposób jesteśmy kształtowani przez dwie siły: powtarzanie rodzinnych schematów wyniesionych z przeszłości oraz tworzenie nowych idei pochodzących z uniwersalnej Świadomości, którą być może będziemy w stanie osiągnąć w przyszłości.

• Zawiera wiele opowieści dotyczących życia Jodorowskiego oraz jego pracy z tarotem, psychoanalizą i psychomagią.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 marca 2019
Alejandro Jodorowsky "Metagenealogia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Najlepsza recenzja
A
24 kwietnia, 17:01Apolonia Bisek

Lubię klimaty wszelkich nadprzyrodzonych praktyk, dlatego jak tylko zobaczyłam podtytuł głoszący «psychomagia» – wiedziałam, że będzie czytane. Niniejsza pozycja jest podręcznikiem, zawiera i teorię i ćwiczenia mówiące o głębszym poznawaniu samego siebie wykorzystując tarota czy genealogię. Co więcej, wcale nie trzeba wierzyć autorowi w energetyczne przepływy energii, aby cieszyć się z tej lektury, ponieważ jest w niej sporo realistycznych zagadnień, które można wykorzystać po prostu w rozwoju osobistym, na przykład schematy kształtowania się charakteru poprzez wychowanie. Bardzo ciekawa, dużo nowej wiedzy. Polecam.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków