Zostań w domuTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zostań w domu
Zostań w domu
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,85  47,88 
Zostań w domu
Audio
Zostań w domu
Audiobook
Czyta Andrzej Hausner
29,95 
Szczegóły
Opis książki

Jak bezpiecznie czujesz się we własnym mieszkaniu?


Blok z wielkiej płyty, jedenaście kondygnacji, sześćdziesiąt cztery mieszkania, prawie dwustu lokatorów. W wigilijny wieczór wszyscy oni dowiadują się, że są zakładnikami, a próba wyjścia z wieżowca oznaczać będzie śmierć.

Zwyczajni ludzie stają w obliczu niewyobrażalnego zagrożenia, wielopokoleniowe rodziny zostają uwięzione w czterech ścianach. Jakie tajemnice rodzinne wyjdą na jaw pod presją strachu i terroru?

Na zewnątrz trwa mroźna i śnieżna zima. Przed komisarzem Kamilem Soroką stoi trudne zadanie, musi bowiem ustalić, kim są bezwzględni sprawcy, oraz uwolnić zakładników. Czeka go przy tym rywalizacja z inspektorem Semeniukiem przysłanym z Wrocławia wraz z oddziałem antyterrorystycznym. 

Obaj spróbują poradzić sobie z zamachem, jakiego jeszcze nie było. Oni oraz mieszkańcy elbląskiego wieżowca, których życie nigdy już nie będzie takie samo.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 06 kwietnia 2019
Agnieszka Pietrzyk "Zostań w domu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zostań w domu
Audiobook
Czyta Andrzej Hausner
29,95 
Żaneta Kedzior
17 maja 2020

Rewelacyjna powieść, mrożący krew w żyłach thriller! Przeczytałam błyskawicznie, nieźle mnie wciągnęło. Akcja powieści dzieje się w Elblągu, który jest niemal odwzorowany kartograficznie w tekście. W Wigilię dochodzi do zamachu terrorystycznego na wieżowiec. Mieszkańcy budynku zostają zakładnikami oprawców. Sporo zwrotów akcji i manipulacji domysłami czytelnika, co bardzo lubię, w pewnej chwili już nic nie wiadomo, a na końcu wielkie «ahaaaaa»! Powieść «Zostań w domu» to pierwsze moje spotkanie z autorką, ale uważam je za bardzo udane i na pewno sięgnę także po inne książki Agnieszki Pietrzyk. Myślę też, że ta lektura to super materiał pod ekranizację. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę