Ava i Tim. Droga na północ

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy uwierzysz, gdy ktoś powie ci, że magia może zmienić twoje życie?  Albo że twoim najlepszym przyjacielem zostanie nierozgarnięty potwór,  który miał zamiar cię zjeść? Nie uwierzysz? Tymek też nie wierzył…


 Tymoteusz to nastolatek, któremu nic się nie udaje. Pewnego dnia spotyka  tajemniczego mężczyznę, który chce mu pomóc i proponuje, aby zjadł  magiczną roślinę o nazwie segulia. Chłopiec przyjmuje dar, nie wiedząc,  jak wielkie niebezpieczeństwo czai się w pobliżu i jak długą drogę  trzeba będzie przebyć, aby naprawić zło.


 Tymczasem w zupełnie innym mieście, kraju, a nawet świecie królewna Ava  odkrywa, że jej przeznaczeniem jest walka o władzę z… własnym ojcem. Nie  chcąc dopuścić do spełnienia przepowiedni, dziewczyna postanawia uciec z  domu.


 Co wspólnego mają ze sobą królewna z odległego Toreline i nastolatek z  Polski? Dlaczego droga obojga wiedzie na północ? Czy mimo dzielących ich  różnic potrafią sobie zaufać? I czy każde z nich zdoła ocalić to, co  dla nich najważniejsze?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Agnieszka Olejnik "Ava i Tim. Droga na północ" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę