Zakochane Zakopane

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Piękna zimowa opowieść o miłości!

Najsłynniejszy górski kurort zimą aż kipi życiem. Roi się w nim od amatorów rozrywek i używek, spotkamy w nim także wytrwałych bywalców tatrzańskich szlaków. Odważni toprowcy, nieustraszeni policjanci, piękne kelnerki i gwiazdy deptaków – w Zakopanem spotkacie całą plejadę barwnych postaci.

Co stanie się, gdy drogi ich wszystkich przetną się na gwarnych Krupówkach, a serca zabiją jeszcze mocniej na hasło: ZAKOCHANE ZAKOPANE! ? A wszystko przez jedną akcję promocyjną, w której wygraną był tygodniowy pobyt w WILLI POD JODŁAMI dla zakochanych...

Co z tego wyniknie? Czy miłość można wygrać w konkursie?

Zakochane Zakopane – tam zdarzyć może się wszystko!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Anna H. Niemczynow "Zakochane Zakopane" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Daniela Zelazny
12 maja 2020

Świetne opowiadania, każde napisane przez kogoś innego, ale wspólnym mianownikiem został pewien słynny górski pensjonat w Zakopanem. Bohaterowie spędzają dwie dobry w zimowym kurorcie, będzie mnóstwo wrażeń i emocji. Każde opowiadanie porusza pewną ważną kwestię, podobnie jak w poprzednich, corocznych wydaniach świątecznych opowiadań wydawnictwa Filia. «Zakochane Zakopane» dało mi mnóstwo pozytywnej energii. Dobroć i miłość aż wylewają się z tej lektury, działa wręcz terapeutycznie na wszelkie smutki i doły. Polecam czytać w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, szczególnie wtedy łatwo się wczuć w zimowy klimat opowiadań.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę