Szczęście na wyciągnięcie ręki

Tekst
Z serii: Uśmiech losu #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Uśmiech losu to dar. Rozglądajcie się, aby go nie przegapić.

Można pokonać złe wspomnienia i spróbować wyjrzeć poza mroczną zasłonę przykrości i zadr, które przyniósł nam los. Najpierw nieśmiało, a potem już z całą mocą uwierzyć, że szczęście jest już blisko. Dać sobie szansę i uwierzyć w nią. To jest pierwszy krok, który może zawieść nas w świat, o jakim nawet nie marzyliśmy.

Bohaterowie sagi Uśmiech losu powracają by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Czy wreszcie uda się im rozwiązać zagadkę tajemniczego dobroczyńcy? Czy teza, że dobre uczynki wracają do nas po stokroć się potwierdzi? A wreszcie czy dawne tajemnice, które ujrzały światło dzienne, rozwiążą się szczęśliwie?

Trzeci tom o mieszkańcach Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą to piękna opowieść o sile rodziny, przyjaźni i miłości. To historia o domu, do którego zawsze można wrócić, nawet jeśli droga do niego bywa kręta i pełna tajemnic. Bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 27 kwietnia 2019
Agnieszka Krawczyk "Szczęście na wyciągnięcie ręki" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Uśmiech losu»
Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą
Dobre uczynki
Szczęście na wyciągnięcie ręki
-5%
Żaklina Stryjewska
20 stycznia 2020

Gorąco polecam całą serię «Uśmiech losu». Czytając tom trzeci, tak jak w pozostałych, bardzo zżyłam się z bohaterami, a jest to już niestety ostatni tom. Podobało mi się zakończenie, cieszę się, że zagadka została rozwiązana nie pozostawiono otwartego zakończenia. Pozytywna i ciepła opowieść, moja ulubiona z całej serii.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę