Ogród księżycowy

Tekst
Z serii: Magiczne miejsce #3
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Agnieszka Krawczyk za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Ogród księżycowy
Ogród księżycowy
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,85  47,88 
Ogród księżycowy
Ogród księżycowy
Audiobook
Czyta Mirella Rogoza-Biel
29,95 
Szczegóły
Opis książki

W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka, Sabina Południewska, kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy, który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą.  Otaczają ją przyjaciele – hrabina Tyczyńska produkuje swoje niezwykłe perfumy, Marek Rokosz rozwija uprawę ziół, a Mila Mossakowska chce zorganizować warsztaty pisarskie, które mogłaby poprowadzić Sabina. Ekscentryczna Carmen wysyła z Argentyny reżysera, irytującego ale i zabawnego oryginała.  Przyszłość rysuje się świetlistą kreską i wydaje się, że nic nie może zakłócić tego harmonijnego życia. Jednak niespodziewanie w Idzie pojawia się osoba, która może zmącić szczęście Sabiny i Krzysztofa, odmieniając ich los. Dawne błędy potrafią rzucać długie cienie, a wybaczenie nie zawsze jest proste.  Czy miłość naprawdę jest w stanie pokonać każdą przeszkodę? Czy to, co pęknięte da się skleić bez śladu? Tej wiosny, w dolinie mgieł i róż kilka serc zostanie złamanych. Ale miłość i dobro mają kojącą moc leczenia ran.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 lutego 2021
Agnieszka Krawczyk "Ogród księżycowy" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Ogród księżycowy
Audiobook
Czyta Mirella Rogoza-Biel
29,95 
Książka należy do serii
«Magiczne miejsce»
Dolina mgieł i róż
Ogród księżycowy
Jezioro szczęścia
-5%
Oliwia Rogal
26 marca

Agnieszka Krawczyk ponownie zabiera nas w dolinę mgieł i róż. Dzięki realistycznym opisom przyrody i uroków sielankowego życia, czuć na kartach tej powieści wiosnę, zwiastującą zmiany, jakie los przygotował dla pisarki, Sabiny Południewskiej. Tak samo jak poprzednia część, ta książka bardzo mnie urzekła. Nie mogłam doczekać się kolejnych stron, aby móc dowiedzieć się co będzie dalej z naszymi bohaterami. Lekka, przyjemna, bardzo szybko się czyta, a jak wciąga! Gorąco polecam tę powieść <3

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę