Miłość warta wszystkiego

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Miłość warta wszystkiego
Miłość warta wszystkiego
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Opowieść o wielkiej sile miłości – ratującej i niszczącej, zmuszającej do najtrudniejszych decyzji. To także historia o tym, jak wybory poprzednich pokoleń wpływają na nasze życie.

Upalne lato 1939 roku. Na horyzoncie wojna – nieprzewidywalna, mroczna. Ale teraz jeszcze słońce i jego spojrzenie: błękitne, gorące, jedyne. Sara Flinkierówna zakochuje się w Janie Górskim, to miłość zrodzona z przypadku. Łączy ich potężne uczucie, dzieli wszystko inne – ona jest Żydówką z dostatniego domu, on – biednym lekarzem, Polakiem.

Gorący sierpień, współcześnie. Anna Matkowska nie wierzy już w szczęśliwy traf, szuka drugiej połówki na portalu internetowym. Poznaje Marcina Zielińskiego, który w rzeczywistości okazuje się jeszcze cudowniejszy niż w wirtualu. Pcha ich ku sobie szalona miłość i wszystko inne – są dla siebie stworzeni.

Dwie historie, pozornie bez związku, a jednak losy ich bohaterów się przetną, a na jaw wyjdzie wstrząsająca prawda. Co zrobić, gdy okaże się, że całe dotychczasowe życie było zbudowane na kłamstwie? Czy miłość jest warta wszystkiego – i śmierci, i życia?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 października 2020
  • ISBN: 978-83-8194-825-8
  • Lektor: Ilona Chojnowska
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Agnieszka Jeż "Miłość warta wszystkiego" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Miłość warta wszystkiego
E-book
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę