Za siódmą górą

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Agnieszka Jeż za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Za siódmą górą
Za siódmą górą
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,85  47,88 
Za siódmą górą
Za siódmą górą
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
29,95 
Szczegóły
Opis książki

Co decyduje o naszym losie: przypadek czy przeznaczenie? Klara, porzucona przez narzeczonego tuż przed ślubem, jest przekonana, że nad jej życiem ciąży fatum. Pech, który sprawia, że od stu lat żadna Majewska nie wyszła za mąż.

Wyjeżdża do Krakowa, by się zająć odziedziczonym po prababci mieszkaniem. Ma tu być tylko przez chwilę, zamknąć ziemskie sprawy Emilii i wrócić do Warszawy. Cóż by miało ją zatrzymać w miejscu, w którym zwrotnica losu przestawiła życie Majewskich na tor nieszczęścia?...

Odnaleziony pamiętnik prababci zdradza prawdziwą historię ich rodziny. Ściany domu Pod Trzema Lipami były świadkiem wydarzeń, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

Klara przekonuje się, że swoją historię pisze się samemu, a tajemne siły działają tylko w bajkach. Ale… czym wytłumaczyć fakt, że zakochuje się w przypadkowo poznanym góralu Staszku – zupełnie jak prababcia Emilia osiemdziesiąt lat temu?

Najważniejsze, że wreszcie wszystko zacznie się pięknie układać.

Chyba że…

Okaże się, że ostatnia kropka z pamiętnika wcale nie była definitywnym zakończeniem rodzinnej historii.

Ukochany ją zaskoczy, ale zdecydowanie nie tak, jak to sobie wymarzyła.

Jeden telefon od mamy całkowicie wywróci jej życie do góry nogami.

Co się kryje za siódmą górą – piękna baśń czy mroczna historia?...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 11 sierpnia 2019
Agnieszka Jeż "Za siódmą górą" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Za siódmą górą
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
29,95 
Książka należy do serii
«Dom pod trzema lipami»
Serce z szuflady
Za siódmą górą
Taka miłość się zdarza
-5%
Paulina Kawalec
02 lipca 2020

Ciekawa powieść, która pokazuje życie takim, jakim rzeczywiście jest – w różnych odsłonach – radosnych , mrocznych , problematycznych i trudnych. Drugi tom spodobał mi się jeszcze bardziej niż pierwszy. Tak, jest to seria, więc polecam zacząć od pierwszej części. «Za siódmą górą» to kontynuacja losów Klary Majewskiej oraz kobiet z jej rodziny. Główna bohaterka przeprowadza się z Warszawy do Krakowa, ponieważ dostaje w spadku mieszkanie po prababci. Kobieta zdecydowała, że wyremontuje mieszkanie i tak poznaje Staszka, który tak jak wybranek prababci jest góralem. Gwarantuję wam, emocji jest tyle, że nie pozwalają oderwać się od czytania ani na chwilę. Przy tym fabuła jest niezwykle wciągająca. Ogólnie bardzo polecam :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę