Serce z szuflady

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Agnieszka Jeż za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Serce z szuflady
Serce z szuflady
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,85  47,88 
Serce z szuflady
Serce z szuflady
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
29,95 
Szczegóły
Opis książki

Pierwszy tom serii "Dom Pod Trzema Lipami”

Na palcu błyszczał diament, w szafie wisiała piękna sukienka, a serce Klary przepełniała radość. Jeszcze chwila i zmieni marzenie w rzeczywistość – uda jej się ułożyć życie, przez które pójdzie pod ramię ze swoim idealnym mężem. Nie to co mama. I babcia. I prababcia. Kobiety z jej rodziny nie miały szczęścia do mężczyzn. I do małżeństwa.

Gdy Paweł tuż przed ślubem „zwraca jej wolność”, Klara uznaje, że to coś więcej niż przypadek lub pech. To musi być fatum. Jak inaczej bowiem wytłumaczyć fakt, że od stu lat żadna Majewska nie wyszła za mąż?

Wyjeżdża do Krakowa, by zająć się mieszkaniem po niedawno zmarłej prababci Emilii. Kamienicę „Pod Trzema Lipami” w 1907 roku wybudował prapradziadek Jan Majewski, ostatni mężczyzna w rodzie. Podróż, która miała być zamknięciem pewnego etapu, nieoczekiwanie staje się niezwykłą wyprawą w miniony czas. Klara odkrywa kolejne tajemnice w rodzinnej historii, próbując spleść z tych złapanych nitek odpowiedzi na dręczące ją pytania.

Czy zanurzona w przeszłości nie przeoczy tego, co los jej teraz podsuwa?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Agnieszka Jeż "Serce z szuflady" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Serce z szuflady
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
29,95 
Książka należy do serii
«Dom pod trzema lipami»
Serce z szuflady
Za siódmą górą
Taka miłość się zdarza
-5%
Klara Grycz
30 lipca 2020

Genialna powieść obyczajowa, jedna z moich ulubionych! Niby typowa saga rodzinna, ale jakże wciągająca! W powieści poznajemy Klarę, której przyszły mąż «zwraca wolność». Klara uważa, że nad ich rodziną wisi klątwa, ponieważ od stu lat żadna Majewska nie wyszła za mąż. Odnaleziony przez przypadek pamiętnik zmienia całkowicie jej życie. W Domu Pod Trzema Lipami czeka na nią tajemnica. Czy tak znajdzie odpowiedź na nurtujące ją pytania? Polecam serdecznie miłośnikom sag rodzinnych, przepełnionych tajemnicą, rodzinnym sekretem i ogromem emocji. Jestem pewna, że będziecie zachwyceni, tak jak ja :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę