Szepty i tajemnice. Tom I

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Szepty i tajemnice” to przedstawiona na tle wielkiej historii  opowieść o skomplikowanych i nietuzinkowych losach rodziny Matzerów.


 Pierwsze dwudziestolecie XX wieku. Paryż, Warszawa i majątek ziemiański  Zaborów. Perspektywa nadciągającej Wielkiej Wojny. Akcja koncentruje się  wokół dwóch głównych bohaterek – Alicji i Barbary. Dziewczęta, a  później kobiety, łączy tajemnicza duchowa więź, odczuwalna pomimo  dzielącej je odległości. Alicja – utalentowana pianistka, kobieta o  postępowych poglądach i obyczajach – wychowała się i mieszka w Paryżu,  jest częścią środowiska artystycznego. Barbara – dziewczyna skromna,  pracowita, uduchowiona, lecz targana namiętnościami i marząca o wielkim  świecie – całe życie spędziła, pracując w Zaborowie – majątku, który ma  wkrótce odziedziczyć. Obie pragną miłości i obie płacą wysoką cenę za  dokonane w jej imię wybory.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 11 marca 2019
Agnieszka Janiszewska "Szepty i tajemnice. Tom I" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę