PrzytulajkaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Lubisz się przytulać? Autorki najpiękniejszych powieści obyczajowych stworzyły opowiadania pełne miłości do domowych pupilów. Przygotuj kubek herbaty, ciepły koc i wtul się w nasze rozgrzewające historie.

Przytulajka to trzynaście chwytających za serce opowieści, w których psy, koty i inni czworonożni przyjaciele namieszają w życiu swoich właścicieli. Zwierzaki pomagają zatrzymać się w codziennej gonitwie i dostrzec serdeczność innych ludzi. Może miłość czeka bliżej, niż myślisz?

Ciche mruczenie, miękkie futerko, merdający ogonek i oklapnięte uszko zawsze wywołują uśmiech na twarzy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 17 marca 2019
Agnieszka Olejnik "Przytulajka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Kinga Franczak
14 lipca 2020

Niezwykle sympatyczna książka, choć jest równocześnie prawdziwym wyciskaczem łez! Momentami naprawdę się wzruszyłam. Razem z moimi dzieciakami uwielbiamy wszelkie historie o zwierzętach, czy to domowych czy żyjących w dziczy. Choć «Przytulajka» to nie jest książka wyłącznie dla dzieci. Sama doskonale bawiłam się czytając i nie miałam poczucia przerabiania literatury dziecięcej. Najbardziej spodobały mi się opowiadania o Szczęściarzu i o Wędrowcu. Opowiadania te to zbiór idealny do czytania przed snem, mają idealną długość aby akurat przeczytać jedno opowiadanie na raz. Bardzo ciepłe historie ze zwierzakami na pierwszym planie, które dosłownie 'przytulają' czytelnika. Bardzo polecam, doskonale relaksuje.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę