Niespodziewany gość

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Co robi mężczyzna, gdy znajduje piękną kobietę z pistoletem w dłoni nad ciałem męża? Michael Starkwedder w mglistą noc szuka pomocy w rezydencji na odludziu, zauroczony Laurą pomaga jej uniknąć konsekwencji zabójstwa. Czy rzeczywiście jest morderczynią, czy może kogoś chroni? Sprawa na pozór wydaje się prosta. Czyżby? Pojawią się nowe okoliczności, bo dawne krzywdy domagają się zemsty. Czytelnik poznaje prawdę, ale czy sprawiedliwości staje się zadość?

Niespodziewany gość to grana z wielkim powodzeniem sztuka teatralna Agaty Christie. Jej powieściowa wersja jest równie interesująca.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788327152947
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Agatha Christie "Niespodziewany gość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Agatha Christie: Kolekcja kryminałów»
Niespodziewany gość
Mężczyzna w brązowym garniturze
I nie było już nikogo
-5%
Eugenia Ulanowska
26 lipca 2020

Książka napisana w klimacie pełnym napięcia i grozy. Intrygi stworzone przez Agathę Christie są według mnie niesamowite. Przeczytałam już wiele książek królowej kryminału i wciąż nie potrafię wskazać mordercy do samego końca. W «Niespodziewanym gościu» czytelnik już na początki wie, kto jest mordercą. A przynajmniej tak mu się wydaje, ponieważ nie byłoby o czym pisać, gdyby morderca znalazł się sam już w pierwszym rozdziale książki ;-) Genialny kryminał, który każdy miłośnik tego gatunku i Christie powinien przeczytać.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę