I nie było już nikogo

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dziesięć osób, każda podejrzana o morderstwo, zostaje zaproszonych przez tajemniczego gospodarza do domu na wyspie. Gdy ginie druga osoba, goście szybko zdają sobie sprawę, że to, co początkowo uważali za nieszczęśliwy wypadek, jest robotą zabójcy. Postanawiają odkryć jego tożsamość, ale okazuje się, że nikt nie ma alibi. Odizolowani od społeczeństwa, niezdolni do opuszczenia miejsca pobytu, umierają jeden po drugim w sposób opisany w dziecięcej rymowance, która wywieszona jest w ich pokojach.

Najpopularniejsza powieść Agaty Chrisite, dawniej znana pod tytułem "Dziesięciu małych Murzynków".

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788324591824
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Agatha Christie "I nie było już nikogo" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Agatha Christie: Kolekcja kryminałów»
Niespodziewany gość
Mężczyzna w brązowym garniturze
I nie było już nikogo
-5%
Dominika Obara
26 lipca 2020

"Mogę przeczytać tę książkę milion razy, a i tak będę się zachwycać tak, jak za pierwszym razem. Genialna historia z wartką akcją i zbrodnią doskonałą! Agatha Christie w najlepszym wydaniu! Na uwagę zasługuje fakt że pomimo tego że bohaterów było dziesięciu to nawet Ci, którzy zniknęli z powieści stosunkowo szybko, wydają się równie ważni, jak Ci, których poznawaliśmy do samego końca. Bardzo mi się to spodobało! Czytając tę książkę kilkukrotnie można wyłapać parę smaczków, które sugerują jaki los spotka poszczególnych bohaterów :) Autorka wodzi czytelnika za nos! Opowiedziana historia jest niesamowita i wciąga bezpowrotnie. Starałam się myśleć nieszablonowo i znaleźć sprawcę przed zakończeniem, ale niestety nie udało mi się (jak zawsze :D).

Agatha Chritie jest bezsprzecznie Królową Kryminałów, każda kolejna książka jej autorstwa mnie w tym utwierdza. Musicie przeczytać!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę