Klan. Honor ponad życieTekst

Z serii: Sky in the deep #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Ond Elr.” Ziej Ogniem.


Siedemnastoletnia Eelyn urodziła się z toporem w dłoni i żyje po to, by walczyć. Odwieczna wojna z plemieniem Riki zabrała jej ukochanego brata. Pięć lat później, spotyka go podczas krwawej bitwy — walczącego po stronie wroga. Czy to możliwe? Przecież widziała jego śmierć na własne oczy!


Wzięta w niewolę i zdradzona przez najbliższą jej osobę Eelyn, musi zaufać Fiskemu z plemienia Rikich. Tylko on może uratować ją przed śmiercią i pomóc w ucieczce. Budzący się do życia wspólny wróg zwaśnionych klanów sprawia, że Eelyn i Fiske będą musieli przekonać swoje plemiona do zjednoczenia sił, aby przetrwać.


Czy dziewczyna ma w sobie wystarczająco dużo wiary, aby zaufać ludziom, których całe życie nienawidziła?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 19 kwietnia 2019
  • ISBN: 978-83-66338-14-2
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Adrienne Young "Klan. Honor ponad życie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Marietta Kusz
17 maja 2020

Wciągająca od pierwszych stron lektura, uderzająca w klimaty wikingów i krwawych bitew. Askowie i Rikowie to dwa wrogo nastawione do siebie klany toczące nieustanne boje. Moje serce zdobyli Eelyn i Fiski, zwłaszcza waleczna Eelyn, która o honorze i wierności opowiadała tak pięknie, że ciekły mi łzy po policzkach. Książka ma niesamowity, mroźny klimat, świetnie uzupełniany motywem nordyckich bogów, brutalnych bitew w imię obrony najbliższych i wspaniałych widoków natury. Moim zdaniem to bardzo dobra książka. Polecam fanom tematyki Norwegii i Wikingów. Trudno uwierzyć, że to debiut Adrienne Young.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę