ZwilczonaAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Zwilczona
E-book
31,50 
Szczegóły
Opis książki

„Zwilczona”, Adrianna Trzepiota

Jaśmina mieszka na mazurskiej prowincji. To do niej należy dbanie o ciepło domowego ogniska, pielęgnowanie ogrodu, opieka nad córką i gospodarstwem domowym.

I to właśnie ONA zdaje sobie sprawę, że w imię świętego spokoju przymyka oczy na wszystko… na alkohol, który coraz częściej pojawia się w domu, na wulgarne odzywki męża, których udaje, że nie słyszy, na własną lekkomyślność, na coraz więcej obowiązków, które wykonuje z pedantyczną dokładnością.

Aż pewnego dnia, spotyka na swojej drodze szarą wilczycę, w której oczach dostrzega blask wolności i siły. Zwierzę, jak niestrudzony zwiadowca, chce ostrzec ją przed tym, co może przynieść życie.

Kim jest napotkana wilczyca? Leśnym zwierzęciem, intuicją, życiowym drogowskazem, snem, a może wewnętrznymi pragnieniami, które Jaśmina przez tyle lat swojego poukładanego życia spychała na dalszy plan?

Czy kobieta odzyska swoją siłę i moc? W jaką podróż przyjdzie jej wyruszyć, żeby na nowo poukładać w sobie to, co najważniejsze?

Powieść jest przepojona zapachami ziół, podszeptami intuicji, tajemnicami skrytymi na kartach starych ksiąg, mazurską magię, płomienną miłością, a nawet czarami i magią.

Kim jest Zwilczona? Tobą. Kobietą walczącą w imię miłości o samą siebie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 03 października 2020
  • ISBN: 9788381397773
  • Lektor: Magdalena Emilianowicz
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Adrianna Trzepiota "Zwilczona" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zwilczona
E-book
31,50 
Ewelina Konopacka
30 grudnia 2020

"Zwilczona" to książka, którą musiałam przeczytać! Opowiada przede wszystkim o kobietach, które chcą walczyć o siebie i to robią! Jest niezwykle motywująca i zachęcająca do działania. Polecam każdej kobiecie!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę