Zły człowiek

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zły człowiek
Zły człowiek
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 79,80  63,84 
Zły człowiek
Audio
Zły człowiek
Audiobook
39,90 
Szczegóły
Opis książki

To miał być najpiękniejszy dzień w jego przestępczym życiu. Gdy po ślubie całe życie Sebastiana wali się jak domek z kart, mężczyzna postanawia dowiedzieć się kto za tym stoi.

Doskonale wie, że w świecie mafijnych porachunków i nielegalnych interesów nie wolno ufać nikomu. Krąg podejrzanych ciągle się powiększa, a prawda ukryta jest o wiele głębiej niż się wydawało.

Cierpienie i ból mają swoją cenę. Gdy nie ma się już nic do stracenia, wszystkie chwyty są dozwolone…

„Nigdy nikomu nie ufaj”. To przesłanie Bednarka pokazuje kryminalny świat takim jaki jest. Brutalny, odarty z uczuć i skrupułów. Mocna książka o świecie przestępczym!

Jan „Majami” Fabiańczyk

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 stycznia 2021
Adrian Bednarek "Zły człowiek" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zły człowiek
Audiobook
39,90 
Odeta Szczepanek
22 marca

„Zły człowiek” to świetna odskocznia od szarej i przytłaczającej nas aktualnie codzienności, która zabierze nas do jakże ciekawego świata mafijnych porachunków. Spodobała mi się fabuła i zakończenie. Każda z postaci była wyrazista i charakterna. Lektura zajęła mi niespełna 6h. Czyli dość krótko :-) Ogólnie bardzo polecam!

Malwina Mały
22 marca

Adrian Bednarek kolejny raz nie zawiódł, tylko i wyłącznie udowodnił, że nie bez powodu znajduje się w czołówce polskich pisarzy powieści kryminalnych. Mocna historia i równie dosadny język są ogromnym walorem książki «Zły człowiek». W mojej ocenie jest to bardzo dobra książka, wręcz lektura obowiązkowa dla czytelników, którzy mają fioła, na punkcie mafijnych historii. To, co ważne, Adrian Bednarek nie ukazuje mafii w dobrym świetle, lecz w jej prawdziwych bezwzględnych i brutalnych blaskach. Polecam bardzo.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę