CóreczkiTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wspólna tajemnica jednoczy bardziej niż więzy krwi


Ewa jest niedoszłą policjantką, która prowadzi butik w centrum Częstochowy. Pola zrezygnowała ze studiów medycznych i ledwie wiąże koniec z końcem, udzielając lekcji pole dance. Dzieli je prawie wszystko: wiek, osobowość, plany na przyszłość. Łączy zamaskowany morderca zwany Strachem na Wróble, który w odstępie dziesięciu lat sprowadził koszmar na ich rodziny.


Kiedy Ewa przypadkiem wpada na trop prowadzący do Stracha, nie waha się prosić Poli o pomoc. Wspólnie postanawiają odnaleźć bezwzględnego psychopatę, którego tożsamość pozostaje zagadką od ponad dwudziestu lat. Rozpoczyna się drobiazgowe i pełne zwrotów akcji śledztwo, które zmieni niejedno ludzkie życie. A to dopiero początek…


Nienawiść, zdrada, nieustępliwość i zbrodnia w najnowszym thrillerze Adriana Bednarka. Przed Państwem emocjonująca podróż w głąb kobiecej duszy. Zemsta jest kobietą, a „Córeczki” są tego dowodem. Ostrzegam, one są bezwzględne!

Magda Stachula


Przewrotna opowieść o zemście. Wciąga od pierwszej strony!

Katarzyna Puzyńska


Thriller psychologiczny z tajemnicą sprzed lat w tle. Zagadka, której rozwiązanie po prostu trzeba poznać!

Max Czornyj


Adrian Bednarek

Urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionej przez czytelników serii thrillerów (Pamiętnik Diabła, Proces Diabła, Spowiedź Diabła, Wyrok Diabła) o Kubie Sobańskim, prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa oraz powieści Skazany na zło i Pasażer na gapę. Pisanie uważa za swój największy nałóg.


fb.com/Bednarek.Autor

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 października 2019
Adrian Bednarek "Córeczki" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Wisław Blach
05 maja 2020

Książka «Córeczki» porwała mnie. Fantastyczny psychologiczny kryminał, trzyma w napięciu i nie daje odkleić się od czytania. O wspólnej tajemnicy i demonach z przeszłości, które zjednoczyły dwie, kompletnie różne kobiety. Naprawdę jeden z lepszych jakie czytałem. Dużo zwrotów akcji, rewelacyjna atmosfera grozy i rosnący niepokój, niewiele krwi, tutaj gra toczy się na polu psychologicznym. Bardzo oryginalny styl, myślę, że zdecydowanie odróżnia się na polskim rynku wydawniczym. Polecam wszystkim gorąco przeczytanie «Córeczek», nie zawiedziecie się! Ja na pewno wrócę do twórczości Adriana Bednarka, nasze pierwsze spotkanie wypadło fenomenalnie!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę