Fuzja

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nastolatek Kuba Bielenik, dzięki naukowej działalności swojego ojca oraz obsesyjnemu zadurzeniu we własnej siostrze, przez którą od dziecka jest molestowany, odkrywa świat pełen groteskowych wynaturzeń i okrucieństwa, w którym zacierają się granice między zahamowaniami chłopaka, a jego brutalną naturą. Wybawieniem jawi się ucieczka, która finalnie nie przynosi jednak niczego dobrego.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 29 kwietnia 2019
  • ISBN: 978-83-8166-031-0
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Adam Tatur "Fuzja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Wiktoria Stasko
22 lipca 2020

Do tej książki podchodziłam jak do jeża. Opis na okładce równocześnie zainteresował mnie i przeraził, ale wypożyczyłam ją. Leżała tak około miesiąc i w końcu zebrałam się na odwagę by ją przeczytać. Pomimo trudnej tematyki książka wciągnęła mnie od samego początku. Historia z pozoru zwykłej rodzinki, która przeraża niezdrowymi relacjami intymnymi gdy przyjrzymy się im nieco bliżej… Klimat, który autor wykreował jest czymś w rodzaju psychologicznego thrillera i trzymającego w napięciu horroru. Wielowątkowa fabuła wywołała u mnie cały wachlarz emocji, od uśmiechu, przez śmiech przez łzy, aż do przerażenia. Skłania do myślenia i pokazuje mechanizm manipulacji. Z pełną odpowiedzialnością polecam książkę Adama Tatura pt. «Fuzja».

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę