3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

A jeśli to my

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Po raz pierwszy na świecie, pióro w pióro, Adam Silvera i Becky Albertalli! Twórca głośnej, adaptowanej przez HBO, powieści Nasz ostatni dzień w duecie z autorką zekranizowanego Twój Simon!


Bestsellerowi autorzy, Becky Albertalli i Adam Silvera, łączą swoje umiejętności, tworząc błyskotliwą opowieść o dwóch kompletnie różniących się od siebie chłopakach, którzy nie są do końca pewni, czy los chce ich złączyć, czy rozdzielić.


Arthur jest w Nowym Jorku tylko na wakacje, a jeśli Broadway nauczył go czegoś, to tego, że wszechświat potrafi zesłać zapierający dech w piersiach romans w najmniej oczekiwanym momencie. Ben natomiast uważa, że wszechświat powinien zająć się swoimi własnymi sprawami. Jeśli faktycznie byłby po jego stronie, chłopak nie szedłby teraz na pocztę z pudłem pełnym rzeczy swojego ex.


Kiedy Arthur i Ben spotykają się na poczcie, nie wiedzą co szykuje dla nich los.

Być może nic – zostaną rozdzieleni.

Być może wszystko – spotkają się ponownie.


Ale co jeśli nie potrafią zorganizować swojej pierwszej randki tak, jak trzeba, nawet po trzech próbach? Co jeśli Arthur stara się za bardzo, a Ben wcale? Co jeśli życie to nie jest broadwayowski musical? A może wręcz przeciwnie, może ten musical jest właśnie o nich?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
Becky Albertalli "A jeśli to my" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Kasandra Owczarzak
15 czerwca 2020

Typowa, fajna młodzieżówka na rozluźnienie i poprawę humoru. Dwóch głównych bohaterów wymieniających się narracją, różnych pod względem charakteru. Bardzo ucieszył mnie wątek miłości LGBT+, wciąż jeszcze nie taki popularny w literaturze. Książka prezentuje słodko-gorzką opowieść o dojrzewaniu i odkrywaniu siebie oraz przeznaczeniu. Urocza i wciągająca historia przypominająca problemy w nastoletnim życiu oraz poszukiwania swojej drugiej połówki. Ben i Artur zostają ustrzeleni strzałą amora na poczcie i przez roztargnienie nie wymieniają się kontaktami. Od tamtej pory będą szukać siebie na wzajem. Cała akcja osadzona jest w przepięknym Nowym Jorku, co dodaje książce uroku. Zaskoczyło mnie co prawda zakończenie, podejrzewałam inny rozwój wydarzeń, ale i tak całość dla mnie wyszła na plus. Serdecznie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę