Demony zemsty. Beria

Audio
Posłuchaj fragmentu
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Demony zemsty. Beria
Tekst
Demony zemsty. Beria
E-book
33,68  24,59 
Szczegóły
Opis książki

– Nie zginę –zapewniłem. –Znasz ten psalm? „Chociaż idę doliną cienia i śmierci, niczego się nie boję…” Amerykańscy żołnierze, zmienili zakończenie: … „bo to właśnie ja jestem najgorszym skurwysynem w tej dolinie”.

Pułkownikowi Razumowskiemu nie będzie dane spokojnie powrócić do zdrowia po zamachu Abakumova i spotkaniu z Qingbao. Nagła choroba Stalina rozpoczyna bezlitosną rozgrywkę, w której Razumowski odegra kompletnie niechcianą, choć znaczącą rolę. Pułkownik musi poradzić sobie z czekistami, Berią, zwolennikami monarchii z «Białego Kremla», błatnymi, triadami, przeszłością własnej rodziny i nieśmiertelnymi z seksty Doskonałych. Prawdopodobnie najrozsądniej zrobiłby przykładając do skroni lufę tokariewa i pociągając za spust. Ale nie ma na to czasu…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
Adam Przechrzta "Demony zemsty. Beria" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Demony zemsty. Beria
E-book
33,68  24,59 
Książka należy do serii
«Cykl wojenny Adama Przechrzty»
Demony czasu pokoju
Demony zemsty. Abakumow
Demony zemsty. Beria
-5%
Iga Kita
22 marca

Adam Przechrzta po raz kolejny udowodnił że jest pisarzem, który jak nikt inny, potrafi łączyć prawdziwe, historyczne wydarzenia, postacie i zjawiska, z wytworem literackiej fikcji i fantazji. Zaskoczyć świeżością pomysłu, nieszablonowością i łamaniem stereotypów, co powoduje iż lektura zdecydowanie wyróżnia się na tle licznych pozycji gatunku. To kolejne, w jego dorobku, bardzo udane połączenie wojennego dramatu, krwistego kryminału, dobrej dynamicznej sensacji i fantastyki, napisane przy tym nowatorsko, inteligentnie i bardzo spójnie. Z czystym sumieniem polecam tę książkę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę