Skazana przez mafię

Tekst
Z serii: Bracia Vedetti #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Skazana przez mafię
Skazana przez mafię
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,80  55,84 
Skazana przez mafię
Skazana przez mafię
Audiobook
Czyta Anna Wilk, Łukasz Chmielowski
39,90  28,33 
Szczegóły
Opis książki

Świat prawa i przestępczy półświatek może połączyć tylko dzika namiętność.


Łucja na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie kruchej i słabej, jest jednak zdeterminowana, aby jako nowo mianowany prokurator regionalny jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków. Przy okazji chce pomścić śmierć siostry, która kilka lat wcześniej przedawkowała narkotyki. Łucja jest bezwzględna, nieprzekupna, a do tego… nieprzytomnie zakochana w Aleksandrze, który próbuje pozyskać ją dla wrocławskiego bossa narkotykowego.


Mężczyzna znajdzie się w najgorszej możliwej sytuacji, rozdarty między lojalnością wobec rodziny a nowo odkrytym uczuciem do pani prokurator. Kiedy otrzyma zadanie, aby rozwiązać problem raz na zawsze, będzie musiał podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
  • ISBN: 978-83-66815-43-8
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Ada Tulińska "Skazana przez mafię" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Skazana przez mafię
Audiobook
Czyta Anna Wilk, Łukasz Chmielowski
39,90  28,33 
Linda Krukowska
10 marca 2021

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej powieści. Jeżeli nie czytaliście pierwszego tomu „Zależna od mafii”, to z całego serca radzę wam nadrobić. Drugi tom serii spełnił moje oczekiwania. Są sceny rodem jak z filmów akcji, są tez wątki zabawne. Autorka naprawdę powołała do życia bohaterów intrygujących, niebezpiecznych, z ciętym językiem, których lubi się od pierwszych stron i którym się kibicuje. Mam nadzieję, że powstanie 3 część i tym razem dowiemy się co dalej wydarzy się u Aleksandra i Łucji. Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę