3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Dług do spłacenia

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Brat Nessy O’Sullivan został posądzony o kradzież miliona euro. Aby udowodnić swoją niewonność, musiałby zdobyć komputer swojego szefa, właściciela stajni koni wyścigowych, Luca Barbierego. Nessa, by pomóc bratu, zakrada się w nocy w poszukiwaniu laptopa, ale zostaje przyłapana na gorącym uczynku. Luc nie wzywa policji, lecz zatrzymuje Nessę u siebie w domu do wyjaśnienia sprawy. Wkrótce sytuacja przybierze nieoczekiwany obrót…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 stycznia 2020
Abby Green "Dług do spłacenia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Dżesika Supinska
31 sierpnia 2020

"Dług do spłacenia" autorstwa Abby Green to książka z tych, które swoim fabularnym twistem powalają czytelnika na kolana i przyspieszają tętno. Bardzo podobał mi się pomysł na fabułę, od razu polubiłam tez Nessę i śledziłam jej losy w tej zagmatwanej sytuacji. Przyjemnie spędziłam czas z ta książką, jest wprost idealna na relaks oraz zaskakująco wciąga. Szukałam po prostu czegoś lekkiego do czytania, a natknęłam się na opowieść, która zajęła całe moje popołudnie (oczywiście na plus). Lubie tez lekka narrację autorów serii Światowego życia, za każdym razem dostarczają mi świetnej rozrywki,dlatego lubię do nich wracać. Mam wrażenie, że do tej historii również jeszcze kiedyś wrócę. Polecam gorąco!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę