Pocałunek gwiazdy

Tekst
Z serii: Falling Stars #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pocałunek gwiazdy
Pocałunek gwiazdy (t.1)
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 80,80  64,64 
Pocałunek gwiazdy
Pocałunek gwiazdy (t.1)
Audiobook
Czyta Agnieszka Postrzygacz, Andrzej Hausner
44,90  32,33 
Szczegóły
Moomy Bookstagram
25 sierpnia

„POCAŁUNEK GWIAZDY”


A.L. Jackson Wydawnictwo MUZA


Ona – Mia West – samotna matka dwójki cudownych dzieci. Ma córkę i małego, zabawnego synka. Dzięki niemu możecie się pośmiać. Mały was rozbawi. Wszystko byłoby ok, gdyby nie tragiczna zbrodnia. Na oczach Mii zginęła jej przyjaciółka. Sprawcy tego okrutnego mordu nie odnaleziono. Morderca śledzi Mię. Dziewczyna wraz z dziećmi ucieka do Savannah – do willi jej brata. Chłopak jest rockmenem. Tam spotykamy drugiego głównego bohatera – Leifa.

Leif – jest perkusistą. Przyjechał do willi na zastępstwo. Ma pomóc w nagraniu płyty. Ma coś w sobie bardzo mrocznego.

Obydwoje coś połączy. Tylko czy nawzajem się nie skrzywdzą? Czy będą potrafili odwzajemnić swoje uczucia? Co takiego skrywa Life? Dla niego liczy się tylko muzyka, którą gra w swoim zespole „Carolina George”. Chwilowo nie może w nim grać, ponieważ musi się ukrywać. Dlaczego? Tego dowiecie się czytając „Pocałunek gwiazdy”.

Kim jest osoba, która czyha na życie Mii? Czy jest bezpieczna u brata?

Historia poruszy każdą kobietę. Wydaje mi się, że ta powieść została napisana specjalnie dla nas. Każdy w życiu boryka się z problemami. Niektórzy z większymi inni z mniejszymi. Czy nasi bohaterowie ze swoich problemów wyjdą żywi i szczęśliwi? Czy Life zaakceptuje dzieci Mii? Czy gwiazda rocka może być idealnym kandydatem na chłopaka/ męża?

Powieść wciąga od samego początku. Zwłaszcza po poznaniu historii Mii. Jej historia jest bardzo smutna i tragiczna. Czytając tą powieść miałam nadzieję, że jej życie się odmieni. Po deszczu zawsze wychodzi słońce. Czy słońce zaświeci również dla MII? Poczytajcie.

Obydwoje bohaterowie są po traumatycznych przejściach. Bardzo dobra fabuła. Nie ma czasu na nudę. Akcja rozkręca się powoli, ale to niczemu nie przeszkadza. Zakończenie – zagadka – nie powiem.

Mogę wam jedynie napisać, że warto sięgnąć po „Pocałunek gwiazdy”. Idealna powieść na kończące się lato.

Powieść przypadła mi do gustu. Polecam ją jedynie osobą pełnoletnim.#pocałunekgwiazdy #aljackson #wydawnictwomuza #grzeszneksiążki #mommy_and_books

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę